Find Property:

Zamień stare mieszkanie w bloku na nowy dom w Radzewie

Spełnij Twoje marzenie o domu!

Czy wiesz, że średnia cena mieszkania w Poznaniu wynosi już prawie 480.000 zł (ponad 9.000 zł/m2)? Mieszkasz w bloku, ale zawsze marzyłeś o ciszy, spokoju i własnym ogródku. Projekt Nowe Młyny Radzewa jest właśnie dla Ciebie!

Ceny mieszkań na naszym osiedlu zaczynają się już od 275 000 zł!

Dlaczego Radzewo?

Ponieważ każde mieszkanie ma swój własny ogród, a tuż obok naszego osiedla znajduje się piękny las, zaś w okolicy znajdziesz jeziora i urokliwe rozlewiska Warty. W Radzewie odnajdziesz spokój i odpoczniesz od zgiełku i zanieczyszczenia miasta.
Blisko inwestycji znajduje się także przedszkole, szkoła podstawowa, sklep, boisko, stadnina koni i wiele innych.
 
W naszej ofercie dostępne są lokale o powierzchni;
– 52 m2 i 58 m2 w Budynkach Czterolokalowych Deli,
– dwupiętrowe lokale o powierzchni 77,08 m2 w Budynkach Czterolokalowych Grande,
– dwupiętrowe lokale o powierzchni 101,21 m2 w Bliźniakach.
 
Na każde mieszkanie składa się przestronny i słoneczny salon z kuchnią oraz dwie lub trzy sypialnie. Do każdego z mieszkań przynależy co najmniej jedno miejsce parkingowe oraz działka o powierzchni od 120 m2 do 340 m2!

Zamień stare mieszkanie w bloku na nowy dom w Radzewie

Pomożemy Ci zamienić Twoje mieszkanie na dom w Radzewie. Zajmiemy się sprzedażą Twojego obecnego mieszkania. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, aż do odbioru kluczy do Twojego Nowego Domu w Radzewie. Mieliśmy już kilku klientów, którzy skorzystali z tej oferty i obecnie mieszkają na naszym osiedlu! To możliwe.

Odwiedź nas w Radzewie!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 530 829 565.

Zapraszamy do odwiedzin inwestycji. Nasze Biuro Obsługi Klienta, czynne jest w dni powszednie od 10:00 do 17:00, w weekendy po wcześniejszym umówieniu się. 

Twoim opiekunem, który oprowadzi Cię po terenie inwestycji i poczęstuje pyszną kawą jest Sebastian.

Ceny już od 275 000 zł!

Nasze budynki

od 530 000 zł

101,25 m² pow. użytkowej
339 m² pow. działki

Od 420 000 zł

77 m2 powierzchni użytkowej
188 lub 212 m2 działki

Od 324 000 zł

52-58 m2 powierzchni użytkowej
120 m2 powierzchni działki

Zapytaj nas o szczegóły oferty!

Napisz do nas!    Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.