Find Property:

Budynki czterolokalowe

77 m²

powierzchni użytkowej

188 lub 212 m²

powierzchni ogrodu

25 min

dojazdu do Poznania

To mieszkanie jest dla Ciebie idealne bo...

Nasze budynki czterolokalowe łączą w sobie wygodę, funkcjonalność i nowoczesność, a zarazem mają atrakcyjną cenę. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają już dość mieszkania w ciasnym bloku i marzą o własnym ogródku, bliskości natury i śpiewie ptaków o poranku.

Mieszkania w bliźniakach to dwupiętrowe lokale o powierzchni 77 m². Do każdego mieszkania przynależy działka o powierzchni 188  m² oraz miejsce parkingowe.

Każde mieszkanie to:

3 Sypialnie

2 Łazienki

Kuchnia z salonem

Duże okna

Ogrzewanie podłogowe na obu piętrach

Brak skosów

Powyższe obrazy to wizualizacje dopasowane do przestrzeni w lokalu. Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Ceny już od 430 000 zł!

Parter

Piętro

Mieszkanie w bud. czterolokalowym

z działką 188 m²

430 000 zł

z działką 212 m²

460 000 zł

Zarezerwuj Twoje mieszkanie już dziś!

Skontaktuj się z nami!    Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.