Find Property:

O nas

Inwestor i pomysłodawca

Dzień dobry,

nazywam się Grzegorz Adamczak. Mój Tata i ja jesteśmy pomysłodawcami i inwestorami projektu Nowe Młyny Radzewa – osiedla domów jednorodzinnych położonego w powiecie poznańskim, w gminie Kórnik.

Wspólnie zajmujemy się inwestycjami w nieruchomości gruntowe od ponad 10 lat. Przez cały ten czas, bazując na uczciwości i dialogu, budowaliśmy liczne relacje z partnerami biznesowymi. Przez kilka ostatnich lat prowadziliśmy inwestycje w okolicach pięknego miasta Kórnik – a dokładniej w miejscowościach: Konarskie, Czołowo, Czmoń i Radzewo. Zaoferowaliśmy i sprzedaliśmy tam ponad 150 działek.

Na podstawie napływających od Klientów sygnałów, po długich rozmowach, podjęliśmy decyzję o poszerzeniu pola naszej działalności o inwestycje budynkowe i lokalowe. Połączyliśmy kompetencje specjalistów z różnych dziedzin i przygotowaliśmy dla Państwa przepiękny projekt – Nowe Młyny Radzewa.

Nasza dewiza w biznesie jest i zawsze była taka sama – jeżeli coś robimy, to na 101%. 

Dlatego:

– wybraliśmy dla Państwa przepiękną okolicę, która zauroczyła mnie podczas rodzinnego wypadu na rowery,

– w pierwszym domu Nowych Młynów zamieszkał mój bliski przyjaciel Tomek i jego żona, którzy czujnym okiem doglądają jakości wykonania inwestycji, Tomasz Żybura jest specjalistą w branży budowlanej od ponad 20 lat,

– stworzyliśmy zespół doświadczonych specjalistów. Przygotowali oni dla Państwa pełen serwis – od budowy wymarzonego domu, przez proces wyboru najlepszej opcji mieszkaniowej, procedurę zakupu, aż po pełen serwis kredytowy i posprzedażowy.

Oferujemy Państwu nieruchomości wykonane w wysokim standardzie oraz profesjonalny, kompleksowy serwis – niezbędny przy bezstresowym procesie zakupu domu. Aby zadbać o atrakcyjną dla Państwa cenę konsultujemy potrzeby i możliwości finansowe z próbą badawczą grupy docelowej.  Po prostu – rozmawiamy. To nasza mocna strona. 

Serdecznie zapraszam do Radzewa. Poznajmy się przy dużym stole, dobrej kawie, i domowym ciastku z widokiem na obracające się śmigła naszych młynów.

Grzegorz Adamczak

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę!

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Pomożemy Ci z kredytem, ubezpieczeniem i wyborem najlepiej dostosowanego do Ciebie lokalu.

Nasz zespół

Koordynator projektu inwestycyjnego

ALEKSANDER PIRECKI

Chętnie opowie Państwu o inwestycji w Radzewie i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania, które odpowiadają Państwa potrzebom. Rozmowa z Aleksandrem sprawia, że przyszli mieszkańcy Nowych Młynów Radzewa mogą spać spokojnie - przed przeprowadzką i po niej.

Koordynator projektu inwestycyjnego

PAWEŁ OLESZEK

Odpowie na wszelkie pytania techniczne dotyczące domu Waszych marzeń.<br /> Na co dzień odpowiedzialny jest za terminową realizację przedsięwzięcia.

Specjalistka ds. marketingu

ANNA ADAMCZAK

Dba o to, aby z łatwością znaleźli Państwo to, czego Państwo potrzebują. Ania odpowiada za satysfakcję naszych klientów z dostępu do informacji o inwestycji.

Specjalista ds. sprzedaży

SEBASTIAN LACH

Oprowadzi Państwa po terenie inwestycji, pokaże nasze budynki, odpowie na nurtujące Państwa pytania i poczęstuje pyszną kawą.

Kredytowanie

Poznajcie Happy Credit – naszych Niezależnych Ekspertów Finansowych, którzy nieprzerwanie funkcjonują na rynku od 2010 roku. Od tego czasu obsłużyli tysiące Klientów z całej Polski.

Są oni świetnymi specjalistami w zakresie:

  • analizy sytuacji Klienta oraz jego potrzeb,
  • wstępnego obliczania zdolności kredytowej,
  • znalezienia i porównania najkorzystniejszych ofert kredytowych na rynku,
  • pomocy w skompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów i wspólnym przejściu całego procesu , aż do podpisania umowy i wypłaty środków,
  • wyjaśnieniu wszystkich procedur i pojęć ze świata bankowości.

Jeżeli potrzebujesz konsultacji – skontaktuj się z P. Violettą (609 626 364), P. Martyną (661 460 860), lub P. Pauliną (665 747 474).

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zakładki Kontakt lub do wysłania wiadomości przez poniższy formularz.    Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.