Find Property:
Przedstawiamy Państwu zalety naszego osiedla.

Nowe Młyny Radzewa.

Nowe Młyny Radzewa to miejsce, w którym zaczynają się najpiękniejsze wspomnienia Twojej rodziny.

LOKALIZACJA DLA WYGODNYCH I SPRAGNIONYCH PRZESTRZENI ZIELONEJ

Dogodny dojazd do Kórnika (9 km), Poznania (28 km), Śremu (15 km), Środy Wielkopolskiej (25 km), czy pięknego Rogalinka (12 km).

 

Osiedle położone jest w urokliwej okolicy – otoczone lasami, nadwarciańskimi terenami zielonymi.

 

Rozwiązanie idealne dla osób zmęczonych miejskim zgiełkiem, które każdego dnia, po powrocie z pracy chciałyby usiąść z filiżanką kawy na tarasie i posłuchać śpiewu ptaków.

 

Opcja dla osób, które nie wyobrażają sobie kolejnej kwarantanny w mieszkaniu z małym balkonem.

 

Położenie osiedla sprawi wiele radości wielbicielom sportów uprawianych na świeżym powietrzu, rodzinom z dziećmi, czy miłośnikom czworonogów.

 

Wiele do zaoferowania ma nie tylko Radzewo, ale przede wszystkim położone żabi skok od osiedla: Poznań, Kórnik, Śrem.

FUNKCJONALNA ARCHITEKTURA

Dom ma być miejscem, w którym czujemy się komfortowo. Miejscem, które nie sprawia nam zmartwień ciągłymi remontami. Właśnie tymi wartościami kierowaliśmy się projektując osiedle i ustawne lokale mieszkalne.

 

Nieruchomości zaplanowano nowocześnie, z uwzględnieniem aktualnych trendów rynkowych. 

 

Zadbaliśmy również o wizualny aspekt osiedla – przygotowaliśmy projekty pięknie wykończonych elewacji. 

 

Nieruchomości oddane zostaną do sprzedaży w stanie deweloperskim. Dla nabywców przygotowaliśmy dodatkowo wizualizacje z propozycją zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej.

 

W najbliższych latach osiedle będzie zabudowane przez około 120 budynków. Oferujemy Państwu 2 typy mieszkań: 2 – lokalowe i 4 – lokalowe.

Mieszkanie typu bliźniak to ponad 109 m² powierzchni. Mieszkanie w zabudowie 4-lokalowej – 71m². Poszczególne typy mieszkań to też różne układy funkcjonalne.

Każdy lokal posiada własne wejście do domu i wyjście na ogród.

Każdy lokal posiada dwa miejsca parkingowe zlokalizowane przed budynkiem, zapewniające wysoki komfort parkowania. 

 

Istnieje możliwość dostosowania lokalu do indywidualnych potrzeb.

CENA DOSTĘPNA DLA TWOJEJ RODZINY

Budując osiedle domów jednorodzinnych w wysokim komforcie nie zapomnieliśmy o tym, aby koszt zakupu był dla Ciebie atrakcyjny. Dlatego podczas przygotowywania kalkulacji projektu prowadziliśmy konsultacje z potencjalnymi klientami. Uważamy, że znaleźliśmy złoty środek pomiędzy potrzebami, a możliwościami naszych nabywców, a nasza cena jest po prostu uczciwa.

 

Przy zakupie kilku lokali mieszkalnych przez jednego nabywcę istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen.

 

Dla osób zainteresowanych uzyskaniem kredytu hipotecznego bezpłatne wsparcie świadczy nasz zaufany partner – Państwo Andrzej i Violetta Gadzińscy z Happy Consulting.

WYSOKI STANDARD I KOMFORT WYKONANIA BUDYNKÓW

Doświadczona ekipa budowlana i wysoka jakość materiałów budowlanych to klucz do zbudowania solidnego domu, który będzie służył Twojej rodzinie i jej kolejnym pokoleniom. Cały proces inwestycyjny koordynowany jest przez nas osobiście, każdego dnia, na miejscu budowy.

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

Połączyliśmy siły specjalistów z obszaru:

  • inwestycji na rynku nieruchomości – ponad 10 lat doświadczenia,
  • branży budowlanej – ponad 20 lat doświadczenia,
  • sprzedaży nieruchomości i pozyskiwania kredytu hipotecznego – ponad 10 lat doświadczenia.

Uważamy, że współpraca jest kluczem do rozwoju doświadczenia.

OD NAS DLA WAS

Wszyscy jesteśmy ludźmi, i bardzo chcielibyśmy nimi pozostać – przynajmniej my :). Dlatego zapraszamy do naszego dużego stołu w Biurze Sprzedaży w Radzewie. Dobra kawa, domowe ciasto i widok na drewniane młyny – właśnie taki klimat chcemy wprowadzać na Nowych Młynach od samego początku istnienia osiedla. W bardzo prosty i klarowny sposób omówimy proces zakupu domu, a następnie zachęcamy do wybrania się na spacer po okolicy. Dla zainteresowanych nabywców oferujemy możliwość zgłoszenia się do newslettera, w którym informujemy o postępach budowy Twojego domu. Każdy nabywca nieruchomości z osiedla Nowe Młyny Radzewa otrzymuje dedykowanego opiekuna klienta.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Budowa domu Twoich marzeń, wsparcie podczas wyboru najlepszej opcji mieszkaniowej, sprawna procedura zakupu, serwis kredytowy i posprzedażowy. A to wszystko w Radzewie, na Nowych Młynach.

Szczegółowe informacje o oferowanych w sprzedaży nieruchomościach – karty lokalu, znajdziesz do pobrania TUTAJ oraz TUTAJ.
JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zakładki Kontakt lub do wysłania wiadomości przez poniższy formularz.    Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.