Find Property:

Kontakt

+48 530 829 565

biuro@nowemlynyradzewa.pl

Radzewo, ul. Kowalska 2b

Nasz zespół

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu nieruchomości. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Specjalistka ds. sprzedaży

SEBASTIAN LACH

Sebastian to sprzedawca Naszej inwestycji Nowych Młynów Radzewa. Z chęcią opowie Państwu o projekcie i pomoże przejść przez proces zakupu. Czeka na kontakt od Państwa pod numerem telefonu +48 797 300 487

Koordynator projektu inwestycyjnego

PAWEŁ OLESZEK

Odpowie na wszelkie pytania techniczne dotyczące domu Waszych marzeń.<br /> Na co dzień odpowiedzialny jest za terminową realizację przedsięwzięcia.

Koordynator projektu inwestycyjnego

ALEKSANDER PIRECKI

Chętnie opowie Państwu o inwestycji w Radzewie i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania, które odpowiadają Państwa potrzebom. Rozmowa z Aleksandrem sprawia, że przyszli mieszkańcy Nowych Młynów Radzewa mogą spać spokojnie - przed przeprowadzką i po niej.

Specjalistka ds. marketingu

ANIA ADAMCZAK

Dba o to, aby z łatwością znaleźli Państwo to, czego Państwo potrzebują. Ania odpowiada za satysfakcję naszych klientów z dostępu do informacji o inwestycji.

Asystent administracyjny

WIKTORIA TALAROWSKA

Wyślij wiadomość

Napisz do nas - umówmy się na spotkanie przy kawie w naszym biurze.    Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.

    Social media

    Jeżeli chcesz poznać nas bliżej - zapraszamy do obserwowania na mediach społecznościowych.