Find Property:

Zamień stare mieszkanie w bloku na nowy dom w Radzewie!

Projekt bez tytułu (1)

SPEŁNIJ Z NAMI SWOJE MARZENIA!

Czy wiesz, że średnia cena mieszkania w Poznaniu wynosi już prawie 480.000 zł (ponad 9.000 zł/m2)? Mieszkasz w bloku, ale zawsze marzyłeś o ciszy, spokoju i własnym ogródku. Projekt Nowe Młyny Radzewa jest właśnie dla Ciebie!

Ceny mieszkań na naszym osiedlu zaczynają się już od 382.000 zł!

 

DLACZEGO RADZEWO?

W naszej ofercie dostępne są lokale o powierzchni 77,08 m2 w budynkach czterolokalowych oraz domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,21 m2. 

Na każde mieszkanie składa się przestronny i słoneczny salon z kuchnią oraz trzy sypialnie na piętrze, do każdego z nich przynależy min. jedno miejsce parkingowe oraz działka o powierzchni od 188 m2 do 340 m2!

Tuż obok naszego osiedla znajduje się piękny las, zaś w okolicy znajdziesz jeziora i urokliwe rozlewiska Warty. Blisko inwestycji znajduje się także szkoła podstawowa.

 

ZAMIEŃ STARE MIESZKANIE W BLOKU NA NOWY DOM W RADZEWIE

Pomożemy Ci zmienić Twoje mieszkanie na dom w Radzewie. Za darmo zajmujemy się sprzedażą Twojego obecnego mieszkania. Przeprowadzimy Cię przez cały proces, aż do odbioru kluczy do Twojego NOWEGO DOMU w Radzewie. 

 

DO ZOBACZENIA W RADZEWIE

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem 797 300 487.

Zapraszamy do odwiedzin inwestycji. Nasze BIURO OBSŁUGI KLIENTA, czynne jest w dni powszednie od 10:00 do 17:00, w weekendy po wcześniejszym umówieniu się. 

Twoim opiekunem, który oprowadzi Cię po terenie inwestycji i poczęstuje pyszną kawą jest Sebastian.

 

ZADZWOŃ: 797 300 487