Find Property:
[rev_slider_vc alias=”main-home” enable_paspartu=”no”]

Poznaj Nowe Młyny Radzewa!

Kup i zamieszkaj jeszcze w tym roku!
Inwestycja Nowe Młyny Radzewa zlokalizowana jest w województwie wielkopolskim w gminie Kórnik, w odległości 8 km od Kórnika i 28 km od Poznania. W ramach projektu inwestycyjnego powstaje nowoczesne osiedle składające się z budynków 2 – lokalowych i 4 – lokalowych z mieszkaniami o powierzchni od 77 do 101,21 m². Do zamieszkania zachęca nie tylko świetna lokalizacja, ale również pobliskie tereny zielone znakomite do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.
101,25 m2 powierzchni użytkowej
339 m2 powierzchni działki
Od 466 000 zł
77 m2 powierzchni użytkowej
188 lub 212 m2 działki
Od 382 000 zł
48-51 m2 powierzchni użytkowej
120 m2 powierzchni działki
Od 275 000 zł
Zapraszamy też na wirtualne spacery po mieszkaniach po naszych bliźniakach i budynkach czterolokalowych.
DOSTĘPNE LOKALE

Nowe Młyny Radzewa

Przejdź do interaktywnej makiety osiedla i sprawdź dostępność mieszkań.

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI

Skontaktuj się z nami

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zakładki Kontakt lub do wysłania wiadomości przez poniższy formularz.    Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.

    *Spółka Nowe Młyny Radzewa sp. z o.o. (KRS: 0000521675), oraz spółka Nowe Młyny Radzewa 2 sp. z o.o. (KRS: 0000913336) nie jest deweloperem w rozumieniu art. 5 ust 1 ustawy z dnia 20 maja 2021 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym (Dz.U. 2021 poz. 1177), zwanej dalej Ustawą Deweloperską. Oferowanie lokali mieszkalnych z etapu II przez spółkę Nowe Młyny Radzewa sp. z o.o. oraz nieruchomości zabudowanych domem jednorodzinnym z etapu III przez spółkę Nowe Młyny Radzewa 2 sp. z o.o., nie stanowi rozpoczęcia procesu sprzedaży w rozumieniu art. 5 pkt 12 Ustawy Deweloperskiej. Spółki nie planują zawierania umów zobowiązujących do przeniesienia własności, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt 2, 3 lub 5 lub ust. 2 Ustawy Deweloperskiej. Spółki planują zawrzeć z potencjalnymi nabywcami umowy rezerwacyjne oraz umowy sprzedaży, których przedmiotem jest przeniesienie na nabywcę własności lokalu mieszkalnego oraz praw niezbędnych do korzystania z tego lokalu albo przeniesienie na nabywcę własności nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym, realizując obowiązki wynikające z art. 4 ust. 1 Ustawy Deweloperskiej. Więcej informacji na temat procesu sprzedaży lokali mieszkalnych znajdziesz pod linkiem.

    Aktualności