Find Property:

Domy pod Lasem

78 m²

powierzchni mieszkalnej

120-145 m²

powierzchni ogrodu

25 min

dojazdu do Poznania

Nowe Domy pod Lasem!

Nowe, czterolokalowe budynki pod lasem otwierają kolejny etap inwestycji Nowe Młyny Radzewa. Położone w malowniczej okolicy, tuż przy lesie, zapewniają spokój i ciszę od zgiełku ulicy. W pierwszy etapie budowy Domów pod Lasem powstaną 2 budynki w zabudowie bliźniaczej, a w każdym z nich znajdą się 4 lokale mieszkalne dwupiętrowe z prywatnym ogrodem. 

Domy pod lasem - standard wykonania

Mieszkania w budynkach czterolokalowych Domów pod Lasem  to lokale o powierzchni mieszkalnej 78 m². Do każdego mieszkania przynależy prywatna działka – ogród o powierzchni od 124m² (lokale od strony drogi, front) do 146m² (lokale od strony pola, tył budynku).

 • Ogrzewanie podłogowe
 • Instalacja elektryczna dostosowana do montażu fotowoltaiki
 • Tynki gipsowe
 • Pustaki Ytong
 • Okna trzyszybowe
 • Zbiornik bezodpływowy 8m3
 • Ogrodzenie wykonane z siatki
 • Przygotowanie instalacji pod montaż rolet elektrycznych
 • Podejście wyłożone kostką brukową
 • Gniazda telekomunikacyjne w każdej sypialni

Układ domów i dostępnych lokali

Domy pod Lasem łączą wygodę i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie. Inwestycja Nowe Młyny Radzewa zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, która gwarantuje szybki dojazd do Kórnika (7 minut) oraz Poznania (25 minut).

Wybierając Domy pod Lasem można skorzystać z wielu terenów rekreacyjnych. Tuż przy granicy działki znajdują się lasy państwowe, zachęcające do wędrówek. W okolicy Radzewa znajduje się piękna ścieżka do wędrówki – Bobrowy Szlak z własnym punktem widokowym. 

Domy w ofercie pojawią się jeszcze w tym miesiącu!

Lokale 2-piętrowe
78,0m²

2 piętra | Salon z aneksem kuchennym i jadalnią | Łazienka + toaleta | Garderoba | 3 pokoje

Ogród: od 124 do 146 m² 

Skontaktuj się z nami!

Domy pod Lasem łączą wygodę i funkcjonalność w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu – nasz konsultant Sebastian z chęcią przedstawi Państwu inwestycję i oprowadzi po lokalach.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konkretnej nieruchomości, czy też samej inwestycji Nowe Młyny Radzewa – oczywiście służymy pomocą.

 

Jesteśmy niedostępni? Skorzystaj z formularza kontaktu:  Administratorem Danych Osobowych jest Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o. z siedzibą na osiedlu Zwycięstwa 109 Poznań (dalej jako „Spółka”). W sprawie Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: biuro@nowemlynyradzewa.pl oraz korespondencyjnie: os. Zwycięstwa 109, 61-653 Poznań. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.w formie elektronicznej, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.